Ödeme

Ödeme Seçenekleri

karaca.com.tr alışverişlerizde ödemelerinizi farklı seçeneklerle gerçekleştirebilirsiniz:

  • Havale ya da EFT ile
  • Kredi Kartınızla Tek Çekim ya da Taksitli olarak


Havale ya da EFT ile Ödeme

Siparişinizi tamamlarken Ödeme Metodu adımında "Banka Havalesi/EFT" seçeneğini seçebilirsiniz. Sonraki adımda Havale veya EFT yapabileceğiniz banka hesap numarası (IBAN) görüntülenecektir. Siparişinizi tamamlayıp onayladıktan sonra bu hesap numarasına Havale veya EFT ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödemeniz onaylandıktan sonra siparişinizin hazırlanma ve kargolama işlemi başlatılacaktır. 

Kredi Kartı ile Ödeme

Siparişinizi tamamlarken Ödeme Metodu adımında "Kredi Kartı ile Ödeme" seçeneğini seçebilirsiniz. Bu aşamada kart bilgilerinizi talep eden form görüntülenecektir. Tüm kredi kartları için tek çekim ödeme seçeneği mevcuttur. Bunun yanında "Kredi Kartı Kampanyaları" bölümünde o an için geçerli taksit seçenekleri listelenecektir. Kart numaranızı girdikten sonra bu kampanya bilgilerine paralel olarak taksit seçenekleri görüntülenecektir. Kampanya bölümünde tanıtılmasına rağmen Kart numaranızı girdikten sonra herhangi bir taksit seçeneği görünmüyorsa lütfen Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçin.

Ödeme işlemi bankanızdan onaylanmaktadır. Bankanızdan ödeme bilgisi onaylandıktan sonra siparişinizin hazırlanma ve kargolanma işlemi başlatılacaktır.

Kart bilgileriniz bankanızdan onay veya red cevabı aldıktan sonra sistemimizde tutulmamaktadır. Bu sebeple her alışverişinizde kart bilgilerini tekrar girmeniz gerekmektedir.