Sık Sorulan Sorular

Alışverişi Nasıl Yaparım

Üyelik 

Üye olmadan dilediğiniz gibi sitede gezebilir, ürünleri inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri izleme listenize almak ya da satın almak için üye olmanız gerekmektedir.

Bu link ile üye olabilirsiniz.

Ürünleri Seçin

Satın almak istediğiniz ürünün detay sayfasındaki beden ve adet seçimini yaptıktan sonra “Sepete Ekle” butonuna basınız. Böylece ürününüz sepetinize eklenmiş olacaktır. Beğendiğiniz ürünleri “İzlediklerime Ekle” butonuna basarak listenize ekleyebilirsiniz.

Sepete Gidin

Sepetinizdekileri görüntülemek için sağ üst köşedeki sepet butonuna basmanız yeterli. Sepetinize gitmek için bu linki kullanabilirsiniz.

Sepetim sayfasında seçmiş olduğunuz ürünlerin fotoğrafları, miktarları ve fiyatları listelenir.

Ürünün miktarıyla ilgili bir değişiklik yapmak isterseniz, yeni miktarı yazıp “Güncelle” butonuna basarak değiştirebilirsiniz. Üründen vazgeçtiyseniz “Kaldır” butonuna basarak sepetinizden ürünü çıkartabilirsiniz.

Sayfanın sonunda seçtiğiniz ürünlerin toplam fiyatları yer alır, fiyatlara KDV dahildir.

Kullanmak istediğiniz İndirim Kuponunuz ya da Hediye Çekiniz varsa, kodunu ilgili yere girebilirsiniz. Bu işleminiz sonucunda toplam tutar indirim dahilinde güncellenecektir.

Sepetinize yeni ürünler eklemek için alışverişe devam etmek istiyorsanız “Alışverişe Devam Et” butonuna bastığınızda tekrar ürün sayfasına yönlendirilirsiniz.

Seçtiğiniz ürünleri alma kararını verdiğinizde “Alışverişi Tamamla” butonuna basarak bir sonraki adım olan teslimat ve ödeme bilgilerine geçersiniz.

Kasaya Gidin

Siparişinizin gerçekleşmesi için buradaki adımları tamamlamanız gerekir. Kasaya gitmek için sağ üst köşedeki sepet butonuna basıp "Kasaya Git"e tıklayabilir ya da bu linki kullanabilirsiniz.

“Devam” butonuna basarak bir sonraki adıma geçebilirsiniz. Bilgileriniz ile ilgili herhangi bir değişiklik yapmak istediğinizde, o adımın üzerine tıkladığınız takdirde açılır ve siz istediğiniz düzenlemeyi yapabilirsiniz.

Adım 1: Hesap Seçenekleri

Sepetinize ürünleri hesabınıza giriş yapmadan eklediyseniz bu adımda kayıtlı e-postanızla giriş yapabilirsiniz. Henüz kayıt olmayan yeni müşteri iseniz, bu adımda hesabınızı oluşturabilirsiniz.

Adım 2: Fatura Adresi

Burada daha önceden kayıtlı olan fatura adresiniz listelenir. Var olan fatura adresinizi kullanabildiğiniz gibi, “Yeni Fatura Adresi Kullan” seçeneği ile farklı bir adres girebilirsiniz.

Adım 3: Kargo Adresi

Kayıtlı olan adreslerinizden birini seçebileceğiniz gibi, “Yeni Fatura Adresi Kullan” seçeneği ile farklı bir adres girebilirsiniz.

Adım 4: Kargo Metodu

Siparişinize ait gönderim ücreti burada belirtilir. Eğer alışverişinizde ücretsiz kargo kampanya ve promosyonlarından yararlandıysanız "Ücretsiz Kargo" seçeneği otomatik olarak gelecektir. Bu bölümde dilerseniz siparişiniz ile ilgili açıklama ekleyebilirsiniz.

Adım 5: Ödeme Metodu

Ödemenizi Banka Havalesi/EFT veya Kredi Kartı ile yapabilirsiniz. Siparişinizi nasıl ödemeyi istiyorsanız, ödeme metodunda onu seçebilirsiniz.

Banka Havalesi/EFT ile ödemeyi seçtiyseniz, belirtilen banka hesaplarına toplam tutarı, ödeme açıklamasına "Sipariş Numaranızı" ve "İsminizi" ekleyerek yatırmanız gerekir. Siparişinizi verdikten sonraki 3 iş günü içinde ödeme gerçekleştirilmediği taktirde siparişiniz iptal olur.

Kredi Kartı ile ödemeyi seçtiyseniz, ilgili detayları gireceğiniz alan gelir. Buraya girmiş olduğunuz hiçbir bilgi kaydedilmez ve saklanmaz. Bu aşamada bilgileri yazmış olmanız tutarın hesabınızdan çekildiği anlamına gelmez. En son adımda siparişiniz onaylandıktan sonra işlem başlatılır.

Bu adımdaki işlemlerinizi tamamladıktan sonra, "Devam” butonuna basarak bir sonraki adıma geçebilirsiniz.

Adım 6: Siparişi Onayla

Ödemenize onay vermeden önce, bu sayfada seçmiş olduğunuz ürünler, miktarları ve fiyatları ile listelenir.

Alışverişinize istinaden oluşturulan Ön Bilgilendirme Formunu ve Mesafeli Satış Sözleşmesini burada görebilirsiniz. Ön Bilgilendirme Formunuz ve Mesafeli Satış Sözleşmeniz, siparişinizi gerçekleştirdikten sonra, kayıtlı olan e-posta adresinize sipariş bilgileriniz ile birlikte ayrıca gönderilecektir. Sözleşmenin ilgili kopyası en az 6 ay süreyle Çift Geyik Karaca sunucularında saklanacaktır.

Okuduktan sonra bilgilere onay veriyorsanız ve siparişinizi tamamlamak istiyorsanız, "Ön Bilgilendirme Formunu ve Mesafeli Satış Sözleşmesini okudum ve onaylıyorum." kutucuğunu işaretleyerek “Siparişi Onaylıyorum” butonuna basabilirsiniz.

Onay vermediğiniz müddetçe siparişiniz alınmaz ve herhangi bir ödeme gerçekleştirmezsiniz.

Alışveriş Tamamlandı

Belirtilen kargo süresinde ürününüz elinize ulaşacaktır. Güle güle kullanın!